Проекти науково-дослідного і проектного інституту містобудування

Проекти житлових комплексів та будинків

Будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими торгово-офісними приміщеннями та паркінгом по просп. Незалежності, 131 м. Чернівці

ТЕХНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Площа забудови - 8 733 м кв.
Поверховість (житлових) - 9 пов.
Висота поверху - 3 м
Автостоянка постійного зберігання - 476 м/місць
Озеленення - 3 602 м кв.
Конструктивна схема: монолітно-каркасна будівля
Замовник: ТОВ «Гіпербуд»

Будівництво багатоповерхових житлових будинків з об`єктами торгівельно-офісно-розважального та соціально-побутового призначення між вул. Б.Гмирі та вул. Колекторною у Дарницькому районі м. Києва.

Відкрита багаторівнева автостоянка на 300 машиномiсць
ТЕХНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Конструктивна схема: збірний залізобетонний каркас з металевими діафрагмами жорсткості.
Перекриття: збірні залізобетонні плити.
Підлога: армована цементно-піщана стяжка.
Висота рівня: - 3,30 м (від підлоги до підлоги)
Освітлення: штучне, робоче та аварійне з централізованим управлінням.
Замовник: ТОВ «НОВІ БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ» Забудовник: ТОВ «АРКАДА-БУДІВНИЦТВО»

Житлово-громадський центр по вул. Доківська в селищі Коцюбинське Київської області

Будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу по вул. Ватутіна, 36 у м. Миронівка Київської області

Проект забудови садового товариства «Лагуна» у Київській області

Реставрація та реконструкція з реабілітацією забудови Замку Річарда по вул. Андріївський узвіз, 15, 17 у Подільському районі м.Києва

Проект будівництва житлового будинку з вбудовано-прибудованими нежитловими приміщеннями по вул. Сумській, 9 у Солом’янському районі м. Києва.

Забудова земельної ділянки житловими будинками з об’єктами соціальної інфраструктури по вулиці Cтепана Cагайдака в місті києві

Проект реконструкції будівель комплексу споруд (будівлі №57, 58, 59 військового містечка № 127) із зміною функціонального призначення для розміщення Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ

Будівництво клубу в м. Вишневе Києво-Святошинського району Київської області

Проект будiвництва Преображенського Собору УПЦМП У смт. Бородянка Київської області

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеню по вул. Робоча-Банківська у м. Бориспіль Київської області

Загальноосвітня школа на 33 класи розрахована на 825 учнів. Територія школи поділена на зони: будівля школи, площа для урочистих зборів, спортивний стадіон, зони відпочинку для учнів різних вікових груп, майданчик для вивчення правил дорожнього руху, дослідні ділянки. В будівлі школи передбачені наступні функціональні групи приміщень: навчальні приміщення, навчально-виробничі приміщення, фізкультурно-спортивні приміщення загальнофізичної підготовки, шкільний тир, клубно-видовищні приміщення, бібліотека з читальним залом, їдальня на 300 місць з харчоблоком, приміщення медичного обслуговування, адміністративно-службові приміщення.

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Яблунька" м.Вишневе

Генеральний план території дошкільного навчального закладу передбачає розміщення нової будівлі закладу- двоповерхового блоку на 110 місць. Передбачено на території функціональні зони групових майданчиків з тіньовими навісами та малими формами, спортивно-ігрові та господарські зони. Групові майданчики мають оптимальний функціональний зв'язокз виходами приміщень відповідних групових осередків. Будівля дитячого закладу запроектована з розрахунком, що на першому поверсі розташовані ясельні та молодші дошкільні групи з окремими виходами на вулицю, а також службово-побутові приміщення , харчоблок, пральня, медичний блок, та приміщення загального призначення, які забезпечують функціонально-технологічний зв'язок їх з груповими осередками. На другому поверсі розташовані старші дошкільні групи. Кожна група має зручні роздягальні, світлі та затишні ігрові та спальні кімнати. Проект розроблений з урахуванням енергоефективних міроприємств.

Будівництво багатоповерхової житлової забудови з об’єктами соціальної інфраструктури, в межах автодороги Київ-Ковель-Ягодин та вулиць М. Залізняка, І. Виговського, Депутатська в м. Буча

Будівництво групи багатоповерхових житлових будинків з підземним паркінгом по вул.Немирівський в м.Чернівці

Будівництво багатоповерхових житлових будинків з об'єктами торгівельно-офісно-розважального та соціально-побутового призначення між вул. Бориса Гмирі та Колекторною у Дарницькому районі м. Києва

Детальний план території кварталу багатоквартирної житлової забудови обмеженого вулицями Піонерської, Ватутіна, Першотравневої, В. Стуса Києво-Святошинського району Київської області

Сіті-Центр

У проект включено комплекс апартаментів з об'єктами соцсфери (офіси, кафе, сауни, бутіки, магазини, перукарні, фітнес-клюб і т.д.)

фото проекта Сіті-Центр фото проекта Сіті-Центр фото проекта Сіті-Центр фото проекта Сіті-Центр фото проекта Сіті-Центр

Рішення, прийняті в проекті, відповідають вимогам екологічних, санітарно-гігієнічних, протипожежних та інших діючих норм і правил, і забезпечують безпечну для життя і здоров'я лудей експлуатацію об'єкта при дотриманні передбачених проектом заходів.

м. Южний 2-й мікрорайон

фото проекта м. Южний 2-й мікрорайон фото проекта
фото проекта фото проекта

Кінно-спортивний комплекс з іподромом в смт. Дружня, Бородянського района Київської області

фото проекта Кінно-спортивний комплекс з іподромом фото проекта фото проекта

Внутрішнє середовище тісно пов'язане з навколишнім середовищем у зв'язку з цим вимоги знаходяться в прямій залежності від природно-кліматичних умов та інших місцевих умов, матеріал и конструкції встановлюються тільки у зв'язку з ними. Природні вимоги людей повинні задовольнятися високою якістю і художнім рішенням внутрішніх просторів, обробки фасаду, архітектури будівлі і навколишнього середовища.
Об'ємно-планувальна структура кінноспортивного комплексу утворюється на основі соціально-побутових вимог, кліматичних умов, технічного прогресу і економических вимог, причому ці вимоги значною мірою визначають розвиток об'ємно-планувальних рішень.

Автоцентр з виставковою залою станціями ТО та підземним паркінгом в м. Немішаеве, Бородянського району Київської області

фото проекта

Об'ємно-просторне рішення в значній мірі обумовлено функціональним
призначенням об'єкту. Композиційне рішення плану дало змогу
забезпечити інсоляцію приміщень, природнє освітлення
всіх робочих приміщень та сходових клітин.

Житлово-рекреаційний комплекс "КОНЧА-ЗАСПА"

Головна ідея:
 • Комплексне освоєння території з урахуванням та збереженням питань охорони навколишнього серидовища, інженерної підготовки і комунікаційно-інженерного забезпечення та благоустрій приподних каналів, проїздів.
 • Збереження природного каркасу ландшафтно-рекреаційної зони з цінними масивами зелених насаджень.
 • Організація соціальної інфраструктури та упорядкована забудова житлових масивів дає можливість отримувати завершенний образ сучасної малоповерхової забудови, створивши свого роду "Українську венецію".

Проект пройшов опробацію міжнародних організацій, в тому числі екологічною голандською фірмою "DHV" та був виставленний на міжнародній виставці в Канаді і визнаний як один із найкращих у Європі.

Житлово-рекреаційний комплекс фото проекта фото проекта фото проекта фото проекта фото проекта фото проекта фото проекта фото проекта фото проекта фото проекта фото проекта фото проекта фото проекта фото проекта фото проекта фото проекта фото проекта

Проект забудови по програмі "Доступне житло"

фото проекта Доступне житло

Проект будівництва житлового комплексу та житлових будівель спеціального призначення на вул. Львівській, 15 у Святошинському районі м.Києва.

фото проекта фото проекта фото проекта фото проекта фото проекта фото проекта фото проекта фото проекта

Замовник: – ТОВ "Глобал Інвест"

Проект будівництва житлових будівель у м.Київ

фото проекта фото проекта фото проекта фото проекта

Мікрорайон "Південний" смт Немішаєво Бородянський райно, Київська область, проект забудови
"Доступне житло"

фото проекта фото проекта фото проекта фото проекта

Проект передбачає будівництво 32 будинків більшість яких дев'яти поверхові. також планується будівництво розвинутої замкнутої інфраструктури мікрорайону:

 • Дитячих дошкільних садочків
 • Загальноосвітньої школи
 • Аптек та лікувальніх закладів
 • Ряд об'єктів комерційної нерухомості
Замовник: -будівельна організація "УКРБУДСЕРВІС" та Компанія "ТММ"
площа мікрорайону -25га
кількість жителів – 9,5 тис.нас.
кількість загальної площі – 330 тис.м2

Багатоповерховий житловий будинок з системою індивідуального опалення і гарячого водопостачання Проект реалізованний по вул. Героїв Революції м. Бориспіль Київської області.

фото проекта фото проекта фото проекта фото проекта

Згідно з проектом, будинок складається з чотирьох секцій.

фото проекта фото проекта фото проекта фото проекта

Безперечною перевагою цього будинку є система індивідуального опалення та гарячого водопостачання, яке здійснюється за допомогою двоконтурних газових котлів фірми Viessmann, які встановлюються в кожній квартирі. Згідно з проектом, будинок складається з чотирьох секцій.
Загальна кількість квартир - 126

 • однокімнатних квартир -38
 • двухкімнатних квартир -50
 • трйохкімнатних квартир -32
 • четирйохкімнатних, дворівневих квартир -2
 • пятикімнатних, дворівневих квартир -4

Житловий комплекс "Мигдалевий сад" в смт. Коктебель,М. Феодосія
Автономна Республіка Крим

фото проекта фото проекта фото проекта фото проекта

Проект котеджного містечка у мальовничому передмісті Києва
с.Музичі

фото проекта фото проекта фото проекта фото проекта фото проекта фото проекта фото проекта фото проекта фото проекта фото проекта фото проекта фото проекта